У Черкасах відбувся фестиваль для супермам

У Черкасах відбувся фестиваль для супермам

У Черкасах відбувся фестиваль для супермам
Суспільне Черкаси

Майстеркласи, лекції та конкурси - так у черкаському парку "Сосновий бір" відбувався втретє фестиваль для мам "Я=Супермама". Там черкащанки обмінювались досвідом, показували свої таланти, а їх діти - розважалися та розмальовували автівку.

У Черкасах відбувся фестиваль для супермам
Мами з дітьми у зоні активного відпочинку. Суспільне Черкаси

Черкащанка Яна Марченко прийшла на свято із двома доньками, і зі слів жінки, спершу вона хотіла знайти цікаве заняття для дітей, а потім для себе. Вона спробувала масаж обличчя і отримала кілька консультацій стосовно здоров'я шкіри. Як додала черкащанка, такі фестивалі - чудовий спосіб відпочинку для мам з дітьми.

Організаторка події Олександра Сальникова пояснила, що ідея проведення такого фестивалю виникла тоді, коли вона стала мамою і помітила, що мамам з дітьми немає де відпочити у Черкасах. Тому, з її слів, хотілося створити подію, де жінки будуть отримувати порцію натхнення і нагадування, що мама - це не лише жінка з "підгузками і буденними справами", а фахівчині і експертки, які цікавляться різноманітними темами і насолоджуються життям.

ЯК РОЗМАЛЬОВУВАЛИ АВТІВКУ?

У Черкасах відбувся фестиваль для супермам
Батьки із дітьми розмальовували автівку. Суспільне Черкаси

Цього року організатори придумали розвагу для дітей - розмалювати автівку. Як додала Олександра Сальникова, у реальному житті їм це навряд чи дозволили, тому і вирішили додати такий пункт до програми свята.

Співорганізаторка свята Ірина Конохова розповіла, що цю ідею втілили, бо на її думку, дітям було б цікаво розмалювати щось незвичайне. Тому вони знайшли авто, яке дозволили прикрасити всім охочим на власний смак. Фарби, як додала співорганізаторка, використовували безпечні, на основі крейди, тому їх легко буде змити і вони не шкідливі для дітей.

Черкащанка Кароліна Шульга вирішила відвідати свято разом із сином. Вона розповіла, що оскільки він відвідує заняття з малювання, то така розвага була для нього цікавою.

СУПЕРМАМИ І ТАЛАНТИ

Черкащанка Людмила Попович готується до виступу
Черкащанка Людмила Попович готується до виступу. Суспільне Черкаси

На святі влаштували конкурс талантів поміж мамами. Як розповіла організаторка Олександра Сальникова, на сайті події жінки попередньо подавали заявки на участь, і опісля, жителі міста голосували за тих, хто пройде до фіналу.

Черкащанка Людмила Попович вирішила взяти участь у конкурсі, бо з її слів - це грандаозна подія для Черкас, де можна показати себе, а також познайомитися з новими цікавими людьми.

Людмила приготувала номер - пародію на співачку Світлану Лободу. Жінка додала, що готувалася до виступу за короткий термін, але все, що задумала, встигла підготувати.

Донька учасниці Валерія розповіла, що вважає маму - супермамою, адже та знаходить час і на роботу, і на розваги із донькою.

Також прийшов підтримати учасницю і її чоловік Сергій Опара. Він додав, що підтримував дружину морально і хвилювався разом із нею, щоб все встигнути зробити до виступу.

Як пояснила організаторка фестивалю Олександра Сальникова, 6 учасниць, яких попередньо обрали за допомогою голосування, демонстрували свої таланти на сцені і журі обирали серед них переможницю.

У Черкасах відбувся фестиваль для супермам
Автівка, яку розмальовували діти разом з батьками. Суспільне Черкаси

Читайте також

На початок