Україна проведе Саміт перших леді та джентльменів. Що це таке

Україна проведе Саміт перших леді та джентльменів. Що це таке

Україна проведе Саміт перших леді та джентльменів. Що це таке
. УНІАН

23 серпня у столиці вперше в історії відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів, на який запросять чоловіків та жінок перших осіб країн світу.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Напередодні тридцятої річниці Незалежності України, 23 серпня, з ініціативи першої леді України Олени Зеленської у Києві відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів", – розповів він.

Міністр зазначив, що попри те, що дружини й чоловіки перших осіб відіграють важливу роль у своїх країнах завдяки публічності у суспільстві та високій увазі медіа, їхня співпраця ніколи не була системною.

"Україна взяла на себе провідну роль і вперше в історії створює такий загальний міжнародний майданчик", – зазначив Кулеба.

Він повідомив, що учасники саміту планують обговорити питання освіти, здоров’я, безбар’єрного доступу, а також рівних прав чоловіків і жінок.

"Київський саміт започаткує новий формат, який дозволить регулярно обмінюватися досвідом, координувати та об‘єднувати зусилля у втіленні спільних проєктів", – наголосив міністр.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок