Шість медалей на двох: результати волинських плавців на Кубку України

Шість медалей на двох: результати волинських плавців на Кубку України Управління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Двоє волинських плавців: Дана Ахмедова та Максим Ткачук здобули шість медалей на Кубку України, – повідомили в управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагання відбулися у Мелітополі. Волиняни змагалися у п'яти дисциплінах.

На дистанції 100 м брасом Дана Ахмедова виборола золоту медаль, з результатом 1.09.14. Максим на цій же дистанції здобув срібло, з результатом 1.00.23.

Шість медалей на двох: результати волинських плавців на Кубку УкраїниУправління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Обоє спортсменів посіли перше в естафетному плаванні 4х100 м комбінована дистанція серед жінок та чоловіків, 100 м брасом.

У двох естафетах: 8х50 м комбінована змішана та 8х50 м вільним стилем змішана обоє волинських плавців здобули золото.

На дистанції 200 м брасом з результатом 2.10.29 Максим Ткачук здобув золоту медаль. Дана Ахмедова на цій же дистанції здобула срібло, з результатом 2.32.63.

В загальному заліку усі нагороди волинських плавців дали змогу завоювати перше місце Кубку України з плавання серед клубів для команди, яку вони представляли.