Конституційний суд Вірменії визнав перемогу партії Пашиняна на виборах

Конституційний суд Вірменії визнав перемогу партії Пашиняна на виборах

Конституційний суд Вірменії визнав перемогу партії Пашиняна на виборах
АР

Конституційний суд Вірменії визнав дійсними результати дострокових виборів до парламенту 20 червня, на яких перемогу здобула партія "Громадянський договір" виконувача обов'язків прем'єр-міністра країни Нікола Пашиняна.

Про це оголосив голова КС Вірменії Арман Діланян, передає News.am.

"Залишити в силі рішення ЦВК про підбиття підсумків позачергових парламентських виборів. Рішення Конституційного суду остаточне і набирає чинності з моменту опублікування", – сказав Діланян.

Представник блоку "Честь маю" Давид Арутюнян заявив, що рішення Конституційного суду не стало несподіванкою для опозиції.

"Рішення правове, але воно прийняте під політичним впливом", – сказав він.

Раніше з вимогою визнати недійсними результати парламентських виборів у Вірменії до КС звернулися чотири політичні сили – блоки "Вірменія" і "Честь маю", а також партії "Вірменська родина" та "Зартонк". Судовий процес тривав з 9 липня.

Що відомо

  • 18 березня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян на тлі тривалої політичної кризи оголосив про дострокові вибори до парламенту.
  • 25 квітня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оголосив про свою відставку, щоб взяти участь у дострокових виборах до парламенту країни.
  • Дострокові вибори до парламенту Вірменії відбулися 20 червня. За їх результатами партія Нікола Пашиняна "Громадянський договір" отримала 71 парламентський мандат.
  • В Європейському Союзі вважають, що під час дострокових парламентських виборах у Вірменії 20 червня, права і свободи людей були в цілому дотримані.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок