З бюджету Житомира виділили 150 тисяч для участі Юлії Єлістратової в Олімпіаді

З бюджету Житомира виділили 150 тисяч для участі Юлії Єлістратової в Олімпіаді

З бюджету Житомира виділили 150 тисяч для участі Юлії Єлістратової в Олімпіаді Житомирська міська рада

16 липня Житомирська міська рада вирішила виділити гроші з міського бюджету для житомирських спортсменів, які беруть участь у міжнародних змаганнях. Для участі в Олімпіаді Юлії Єлістратовій виділили 150 тисяч гривень. Також 85 тисяч гривень отримає Єгор Мартиненко.

Дане рішення 16 липня прийняли депутати на позачерговій сесії Житомирської міської ради, оскільки Національний олімпійський комітет не повністю покриває витрати на участь спортсменів у Олімпіаді.

"Всі ви знаєте нашу учасницю Олімпійських ігор Юлію Єлістратову, яка вже готується до Олімпіади, і було б правильно підтримати її фінансово. Тому вони до нас звернулися. Олімпійський комітет не повністю компенсує витрати на підготовку і на участь в Олімпіаді, тому вони попросили допомогу – 150 тисяч з міського бюджету. І також (потрібно виділити – ред.) 85 тисяч гривень Єгору Мартиненко", – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

З бюджету Житомира виділили 150 тисяч для участі Юлії Єлістратової в ОлімпіадіЖитомирська міська рада

Юлія Єлістратова

Нагадаємо, що Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко є членами Національної збірної команди України з триатлону.

Читайте також

  • Троє житомирських спортсменів увійшли до складу Олімпійської збірної України.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу