Посадовця УЗ підозрюють у причетності до розкрадення 2,7 мільйона гривень

Посадовця УЗ підозрюють у причетності до розкрадення 2,7 мільйона гривень

Посадовця УЗ підозрюють у причетності до розкрадення 2,7 мільйона гривень
УНІАН

Столичні прокурори повідомили про підозру у причетності до розкрадання державних коштів начальнику локомотивного депо "Київ-Пасажирський".

Як повідомляє пресслужба Деснянської окружної прокуратури Києва, провадження щодо посадовця було відкрите за ч. 2 ст. 364 Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересамКК України.

За даними слідства, у 2019 році у локомотивному депо "Київ-Пасажирський" планувався ремонт та технічне обслуговування тягового рухомого складу загальною вартістю 15 мільйонів гривень.

"Начальник депо, будучи обізнаним про загальну вартість вказаних робіт, а також про процедуру здійснення державних закупівель, діючи в інтересах одного із приватних підприємств, умисно роздробив предмет закупівлі та в подальшому уклав із підприємством низку договорів на придбання запасних частин за значно завищеними цінами", – розповіли у прокуратурі.

Слідчі розповіли, що через дії посадовця "Укрзалізниця" зазнала збитків на суму 2,7 мільйона гривень.

Нині правоохоронці вирішують питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

Що відомо

  • Служба безпеки викрила корупційну схему в філії АТ "Укрзалізниця", яка займалася видобутком та продажем щебеню.
  • Національне антикорупційне бюро провело обшуки в лікарнях "Укрзалізниці" через повідомлення про закупівлю ПЛР-тестів за завищеними цінами.
  • СБУ викрила схему постачання несертифікованої продукції для "Укрзалізниці", яку використали під час ремонту вагонів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок