У США картридж відеогри Super Mario продали на аукціоні за понад 1,5 млн доларів

У США картридж відеогри Super Mario продали на аукціоні за понад 1,5 млн доларів

У США картридж відеогри Super Mario продали на аукціоні за понад 1,5 млн доларів
. Heritage Auctions

11 липня у США на аукціоні Heritage Auctions продали запаковану комп'ютерну гру Super Mario 64 1996 року за рекордні 1,56 млн доларів. Попередній рекорд встановила відеогра Legend of Zelda, яку продали за два дні до Super Mario 64 за 870 тисяч доларів.

Про це повідомляють організатори аукціону.

"Світовий рекорд. Гру Super Mario 64... щойно продали за 1,56 млн на Heritage Auctions. Вона побила попередній рекорд The Legend of Zelda за 870 тисяч доларів, встановлений у п’ятницю (9 липня — ред.)", — йдеться у повідомленні.

У Heritage Auctions зазначають про вагомий вплив гри на розвиток відеоігор і додають, що проданий лот у відмінному стані і є одним з прикладів "найбільш продаваних відеоігор на гральній консолі Nintendo 64".

Що відомо про Super Mario 64

Super Mario 64 — відеогра, що вийшла у 1996 році для Nintendo 64. Разом з Pilotwings 64 гра була доступною вже при виході нової консолі. Вона стала найбільш продаваною грою для своєї платформи і однією з найбільш продаваних в історії ігор — наприкінці 2007 року її внесли до Книги рекордів Гіннесса.

У 2020 році Super Mario 64 увійшла до збірки Super Mario 3D All-Stars, випущений на консолі Nintendo Switch. Технічно в Super Mario 64 вперше з'явилася тривимірність з можливістю руху героя у довільному напрямку.

Що відомо

  • На початку квітня 2021 року на аукціоні Heritage Auctions продали копію Super Mario Bros за 660 тисяч доларів. Гра Super Mario Bros. є однією з найбільш успішних відеоігор — з 1985 року продали 58 мільйонів її копій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок