Півфінал чемпіонату України з настільного тенісу відбувся у Сумах

У чемпіонаті України з настільного тенісу серед чоловічих команд “Суперліги“ розпочалася стадія плей-офф. Чотири команди-лідери першого етапу розпочали стадію півфіналу.

У Сумах в першому півфінальному матчі у спортивній залі Центру професійно-технічної освіти боротьбу за місце у фіналі розпочали друга та третя команди регулярного чемпіонату - полтавська “ТТ ТЕАМ” та сумська “Тенісна академія”.

У першому матчі півфіналу зустрілись гравець сумської “Тенісної академії” Олександр Тужилін та полтавської “ТТ ТЕАМ” Павло Скок. Сумчанин переміг суперника у трьох партіях - 11:7, 11:9 та 11:9 - і приніс перше очко сумській комнаді. Як виявилось - і останнє.

У другому матчі сумчанин Валерій Мельник програв Віталію Левшину першу партію (6:11), зрівняв рахунок у другій, але не зміг все ж її виграти (11:13) і поступився у третій (5:11).

Третім за стіл від сумської команди вийшов Артем Губенко. Нав'язати боротьбу полтавчанину Сергію Цибуліну Артем не зміг програвши 5:11, 7:11 та 5:11.

В останньому матчі ігрового дня зустрілись гравці, які вже грали в цьому матчі - Олександр Тужилін та Віталій Левшин. Полтавчанин виграв першу партію з рахунком 11:4. Другу взяв гравець сумської команди 13:11. Але після цього Левшин взяв дві партії - 11:6 та 11:8 - і перемогу у першому півфінальному матчі з рахунком 3:1 святкувала полтавська команда “ТТ ТЕАМ”.

Путівку у фінал команди розіграють у матчі-відповіді. Він запланований на 14-те березня у місті Полтава.