Одеський плавець став срібним призером чемпіонату Європи та встановив третій рекорд України Фото: НОК в Одеській області

Спортсмен з Одеси Вадим Науменко завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання й встановив третій рекорд України. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Там розповіли, що 18-річний Вадим Науменко у фінальному запливі на дистанції 200 метрів комплексним плаванням фінішував другим і таким чином встановив третій за два дні юніорський рекорд України – 2.00,65.

Одеський плавець став срібним призером чемпіонату Європи та встановив третій рекорд УкраїниФото: НОК в Одеській області

Після половини дистанції (2х50 = батерфляй + спина) Вадим лідирував, маючи солідну перевагу перед суперниками. Утім після наступного відрізку (брасом) за перше місце одеситу довелося змагатися із Сакою Берке з Туреччини. Чемпіон визначався у фінальному запливі на дистанції 50 метрів кролем. Вадим Науменко поступився супернику з часом 2.00,65 проти 2.00,04.

Результати змагань

У пресслужбі НОК зазначили, що це перша міжнародна медаль Вадима Науменка та друга для його тренерки Олександри Курбанової – перша була завойована в 2019-му, коли чемпіоном Європи серед юніорів став Ігор Трояновський (200 метрів батерфляєм).

Вадим Науменко з тренеркою Олександрою Курбановою

Нагадаємо, напередодні Вадим Науменко вийшов у фінал чемпіонату Європи та встановив два рекорди. Науменко виграв свій заплив з результатом 2.01,85 та встановив перший рекорд України. У півфіналі спортсмен покращив свій рекорд на 0, 55 секунди й також переміг у своєму запливі.

Наразі спортсмен продовжує виступати на чемпіонаті Європи. Він ще стартує на 200-метрівці вільним стилем (9-10 липня) та на спині (10-11 липня).

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів