Молдованин при в’їзді в Україну кричав, що є громадянином СРСР. Його затримали

Молдованин при в’їзді в Україну кричав, що є громадянином СРСР. Його затримали

Молдованин при в’їзді в Україну кричав, що є громадянином СРСР. Його затримали
державна прикордонна служба

Українські прикордонники заборонили в’їзд в Україну на три роки громадянину Молдови, який в пункті пропуску "Кучурган" на Одещині заявив, що є громадянином СРСР. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“Поводив себе агресивно, вів антиукраїнську риторику з пропагандою комуністичного тоталітарного режиму. Українських прикордонників він звинувачував у держзараді, щоправда за законодавством СРСР, закликав переходити на бік “Радянського союзу”. Також порушник нецензурно лаявся та в порушення режимних правил намагався вести відеозйомку на мобільний телефон”, – йдеться у повідомленні.

Українські прикордонники відзначають, що цей громадянин уже не вперше порушує українське законодавство.

Торік, 30 грудня, він в’їжджав в Україну на автомобілі “BMW” із прорадянською атрибутикою замість номерних знаків та численними наклейками відповідної тематики.

“Тобто, порушив вимоги законодавства щодо керування автомобілем без номерних знаків і щодо пропаганди тоталітарного комуністичного режиму. Тоді автівку вилучили та передали в поліцію, а порушника повернули в Молдову. Цього разу іноземця затримали. На нього склали адмінпротоколи за злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду та порушення режиму в пункті пропуску (за статтями 185-10 та 202 КУпАП). Також молдованину заборонили в’їзд в Україну на 3 роки”, – йдеться у повідомленні.

Вибір редакції

На початок