Волинські легкоатлети здобули шість нагород на чемпіонаті України

Волинські легкоатлети здобули шість нагород на чемпіонаті України Управління спорту

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків волинські спортсмени завоювали шість медалей різного ґатунку. Про здобутки волинян інформує обласне управління спорту.

Триденні змагання відбулися у Львові.

Золотими медалістами стали двоє вихованців Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи: Муравський Едуард у спортивній ходьбі на дистанції 10 000 метрів, з результатом 47:10.11 та дворазова чемпіонка Юлія Петрик у бігові на дистанції 1 500 метрів, з результатом 4:37.63 та у бігові на дистанції 3000 метрів, з результатом 10:13,67.

Волинські легкоатлети здобули шість нагород на чемпіонаті УкраїниУправління спорту

Срібні нагороди вибороли Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на дистанції 5 000 метрів та Максим Зейналян у десятиборстві. Бронзовим призером став волинянин Євгеній Літвін у метанні молота.

Нагадаємо, наприкінці червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання відбулися на стадіоні Авангард. У них взяли участь близько 500 легкоатлетів з 25 областей України. Команда Волинської області посіла восьме місце у рейтинговому списку.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.