Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби Управління молоді та спорту облдержадміністрації

Спортсменка Анастасія Алпєєва стала золотою медалісткою Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів, — повідомляють в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту волинської облдержадміністрації.

З 28 червня по 4 липня 2021 року в місті Дортмунді в Німеччині проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів. Збірна команда України виборола перше місце в командному заліку. Спортсменки здобули 10 медалей у 10 категоріях – 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзову.

Золото на Чемпіонаті Європи здобула волинська борчиня Анастасія Алпєєва. Дівчина виступала у ваговій категорії 72 кілограми. Вона є вихованкою Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, тренується Івана Палія.

У складі збірної України золото вибороли також: Юлія Леськовець, Олександра Хоменець, Соломія Винник, Оксана Чудик, Манола Скобельська, Наталя Клівчуцька та Анастасія Альпєєва. Срібло здобули Лілія Маланчук та Катерина Зелених. Бронза в Марії Орлевич.

Усі 10 дівчат юніорської команди України з вільної боротьби на Чемпіонаті Європи здобули медалі.