На Одещині моряка підозрюють у забрудненні моря пальмовою олією

На Одещині моряка підозрюють у забрудненні моря пальмовою олією

На Одещині моряка підозрюють у забрудненні моря пальмовою олією
Пресслужба Одеської обласної прокуратури

Старшого помічника капітана судна підозрюють у забрудненні акваторії морського порту "Південний" шкідливими речовинами. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

За версією слідства, наприкінці квітня 2020 року під час вивантаження з судна стався неконтрольований скид у море суміші пальмового олеїну та пальмового стеарину, яка є шкідливою для життя та здоров’я людей.

У прокуратурі запевнили, що старший помічник капітана судна не проконтролював до початку розвантаження щільність закриття вантажного танка. Внаслідок чого стався витік 8,5 тонн пальмової олії.

За підрахунками правоохоронців, це призвело до збитків на 65 мільйонів гривень.

Наразі прокурори звернулися до Господарського суду Одеської області з позовом в інтересах держави до судновласника про стягнення завданих збитків.

Для забезпечення позову судновласник вніс на депозитний рахунок Господарського суду Одеської області 26,6 мільйонів гривень.

Дії чоловіка кваліфікували за ч. 2 ст. 243Забруднення моря в межах внутрішніх морських вод України речовинами, шкідливими для життя і здоров’я людей, внаслідок порушення спеціальних правил, що спричинило інші тяжкі наслідки. Кримінального кодексу України.

Суспільне Одеси готове надати право підозрюваному озвучити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок