В Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон. Як скористатися

В Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон. Як скористатися

В Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон. Як скористатися
Unsplash

В Україні запустили Telegram-бот, де громадяни зможуть перевіряти правила в'їзду до різних країн під час пандемії COVID-19.

Про це повідомили в Telegram-каналі "Коронавірус-інфо".

Corona.Travel.Bot бере дані із сайту Міністерства закордонних справ України, тому інформація в ньому офіційна. Зокрема, бот повідомлятиме про зміни правил в'їзду до тієї чи іншої країни.

Для того, щоб скористатися ботом необхідно:

  • надіслати повідомлення або обрати зі списку назву країни, яка цікавить;
  • ознайомитися з актуальними правилами;
  • вибрати режим моніторингу;
  • підписатися та отримувати сповіщення про оновлення умов в’їзду.

Так, у боті можна буде слідкувати за зміною зони, якщо країна наразі закрита для українців, то бот надішле сповіщення про її відкриття (і навпаки), або слідкувати за змінами правил в'їзду.

Що відомо

  • Австрія з 1 липня відкрила кордони для українських туристів. Мандрівники, щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19, звільняються від реєстрації подорожі та обов'язкового 10-денного карантину. Також українці зможуть в'їхати до Нідерландів.
  • Рада Європейського Союзу оновила список "зелених" країн, з якими ЄС рекомендовано поступово знімати обмеження, пов’язані із пандемією COVІD-19.
  • Міністерство охорони здоров’я Єгипту оновило правила щодо в’їзду в країну іноземців. Зокрема у туристів, які приїжджатимуть з країн, де поширені мутовані штами COVID-19, перевірятимуть сертифікати про вакцинацію.

Читайте також

Пікніки у турецьких парках та кава у Відні. Що змінилося для українських мандрівників

Уряд затвердив впровадження COVID-сертифікатів в Україні. Як вони працюватимуть

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок