Ремонт Московського проспекту у Харкові планують закінчити у липні

Ремонт Московського проспекту у Харкові планують закінчити у липні

Ремонт Московського проспекту у Харкові планують закінчити у липні
Суспільне Харків

Закінчити реконструкцію кількох ділянок Московського проспекту планують у середині липня. Відновити рух трамваїв — лише у серпні.

Роботи з реконструкції перебувають на фінальному етапі, розказав на брифінгу 25 червня заступник міського голови з питань інфраструктури Євген Водовозов. Продовження ремонту він пояснює складністю робіт.

"Зараз ті незручності, які існують, в першу чергу, в автомобілістів, це через розширення дороги в районі вул. Броненосця "Потьомкін". Сьогодні, завтра та післязавтра [25, 26 та 27 червня] там будуть масштабні ремонтні роботи", — сказав Водовозов.

"До кінця наступного тижня, до четверга, ми плануємо повністю закінчити ділянки Московський проспект — вулиця Академіка Павлова — Лесі Українки — Польова, Тарасівська, від стадіону до Велозаводського моста", — каже заступник міського голови з питань інфраструктури.

Реконструкцію ділянки проспекту від пл. Героїв Небесної Сотні до вул. Богдана Хмельницького мають завершити за два-три тижні, повідомив Водовозов.

"Роботи вже почалися, ми плануємо засипати гравій, наступного тижня розпочнеться укладка рейкового полотна і підготовка до асфальтування. Трамваї будуть ходити в серпні", — каже Євген Водовозов.

За даними Харківської міської диспетчерської служби 1562, на кількох ділянках Московського проспекту буде обмежено рух 27 червня. Змінюються маршрути трамваїв №27 та №8.

Що відомо

  • У грудні 2020 заступник Харківського міського голови Євгеній Водовозов казав, що тривалість ремонту на Московському проспекті в районі майдану Героїв Небесної сотні пов'язана зі складнощами реконструкції комунальних мереж, а також погодними умовами.
На початок