Україна скасовує угоду з СНД в галузі туризму

Україна скасовує угоду з СНД в галузі туризму

Україна скасовує угоду з СНД в галузі туризму
Прапори країн-учасниць СНД, фото: primeminister.kz

Кабінет міністрів денонсує угоду про співробітництво в галузі туризму. Також уряд повідомляє про намір не ставати учасником угоди про Раду з туризму держав.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні 23 червня.

Цю угоду було укладено 23 грудня 1993 року в Ашхабаді (Туркменістан). Зазначається, що це рішення ухвалено через збройну агресію Росії, яка є стороною в цих угодах.

Водночас в уряді зазначають, що співпраця в туризмі з іншими країнами, які є сторонами цих угод, вже забезпечується двосторонніми нормативними актами.

Що відомо

  • У лютому президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з міжнародних договорів щодо цивільної авіації та використання повітряного простору, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.
  • 5 січня повідомлялося, що Україна виходить з угоди СНД щодо охорони інтелектуальної власності.
  • 16 грудня 2020 року Кабмін погодив вихід України з низки договорів СНД, зокрема Гірничої хартії держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, угоди про координацію міждержавних відносин держав – учасниць СНД в галузі використання атомної енергії в мирних цілях, про координацію міждержавних відносин в галузі електроенергетики, про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії, протоколу про внесення змін до Угоди про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії.
  • У листопаді 2020 року Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами — членами СНД.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок