Освітян Житомира навчали, як протистояти професійному вигоранню

Освітян Житомира навчали, як протистояти професійному вигоранню

Освітян Житомира навчали, як протистояти професійному вигоранню Оригінальне

180 вчителів та медичних працівників Житомира 12-го лютого стали учасниками освітнього хабу "Територія нових можливостей для кожного". Вони опановували нові моделі викладання предметів, виміряли персональні KPI. А ще - вчилися, як простистояти професійному вигоранню та бути щасливими на роботі.

Тренінги та майстер-класи для вчителів організували представники асоціації інноваційної та цифрової освіти

Одна із вправ на тренінгу передбачала участь одночасно всіх присутніх. Це – стрибання.

Тренер проєкту Олег Березанський розповів, що вправою стрибати на одній нозі 30 секунд можна перевірити, як кожний оцінює власні можливості..

Асистент вчителя житомирської школи №21 Анна Волинець, учасниця тренінгу: " Ви бачили ,як ми щойно стрибали. Це було весело і класно. В принципі, я люблю такі семінари і все, що дозволяє нам розвиватися в освітянському напрямку. Це завжди дає поштовх для нових ідей, які ми можемо використати для наших учнів"

Олег Березанський: "Моє завдання – навчити людей знаходити в собі сили, енергію для того, щоб вставати вранці зі щирою посмішкою. А відтак іти на роботу і там добре працювати. При цьому отримувати від роботи задоволення. Такому я всіх присутніх хочу навчити."

Навчання тривали у формі відповідей та запитання, а також та форматі спілкуванні учасників між собою. Дискутували, наприклад, на тему, де шукати енергію, натхнення і сили для роботи та і як її з максимальною користю використовувати.

Педагог- організатор житомирської гімназії №23 Ірина Фоміна; "Виходячи з того, чому нас тут вже навчили, я особисто зрозуміла, що нам потрібно перед тим, як працювати з дітьми, працювати над собою. Тому що вигорання професійне дуже виснажує людину і потім просто немає бажання працювати. А ось такі навички, вміння заспокоювати себе, якими нас вчать, багато коштують".

За словами організатора проєкту Сергія Копчука, учасники братимуть участь у 3-ох майстер-класах. Всі вони для того, аби надати додаткові інструменти для успішного навчання дітей".

"Це інструменти, які допоможуть викладачам, опанувавши ці інструменти, використовувати їх для своєї роботи. Спілкування , інтелект. Розвинуті такі м’які навички. Не суто професійні такі, як математика, фізика. Але комбінуючи ці знання – професійні з м’якими навичками, вони зможуть більше дати дітям. Тому що сьогодні світ розвивається трішечки динамічніше ніж раніше", - розповів Сергій Копчук.

Він також сказав, що такі майстер-класи відбулися у Вінниці, Львові, Києві та Кропивницькому.

Автор сюжету Антоніна Тугас

Камера Віктор Підвисоцький

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди