Сумчанки взяли участь у чемпіонаті України з хокею на траві

Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат 2009-2010 років народження відбувся у Борисполі. Тривав турнір три дні і завершився 18 червня. Участь у змаганнях взяли дев’ять команд з Київщини, Полтавщини, Житомирщини та Сумщини.

Сумську область представляли три команди: перша та друга команда області та вихованки обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Спочатку грали у групах, потім - у стикових матчах. У підсумку команда обласної спортивної школи посіла п’яте місце. Друга команда Сумської області розташувалась на четвертому місці. "Срібні" медалі здобули хокеїстки першої команди. Кращими гравцями у складі своїх команд стали Кіра Мосунова (збірна Сумської області-1), Софія Федорина (збірна Сумської області-2) та Міланія Тараненко (Сумська ОДЮСШ).

• Стартував чемпіонат України в Борисполі 17 червня.
  • 7 травня у Сумах завершився чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат серед дівчат віком 15-16 років. "Золото" здобула бориспільська команда "Колосок".
  • 11 червня в Сумах завершився п'ятий, фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд. "Золото" здобули гравчині МСК "Сумчанка".