Зеленський підписав указ про збільшення мінімальної зарплати медиків

Зеленський підписав указ про збільшення мінімальної зарплати медиків

Оновлено
Зеленський підписав указ про збільшення мінімальної зарплати медиків

Президент Володимир Зеленський 18 червня підписав указ про збільшення мінімальної заробітної плати медичним працівникам.

Про це він повідомив під час урочистостей до Дня медичного працівника.

"Сьогодні (18 червня – ред.), зараз я підпишу указ, він має досить складну назву, але дуже просту суть: указ встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці", – сказав Зеленський.

Так, пропонується, що заробітна плата середнього медичного персоналу складе 13 тис. грн, і не менше ніж 20 тис. грн для лікарського складу.

"Спільно з урядом ми зробимо все, щоб ці суми були не тільки на папері, щоб загальний бюджет на охорону здоров'я зростав, а відповідно зростали і тарифи Програм медичних гарантій, щоб лікарі могли відстояти право на гідну оплату", – сказав Зеленський.

Окрім цього Зеленський закликав представників місцевої влади "забезпечити справедливий розподіл коштів".

Що відомо

  • Міністерство фінансів заявило, що за 5 місяців 2021 року було здійснено видатків на боротьбу з COVID-19 у розмірі 19,5 мільярдів гривень. Найбільше – 8,3 млрд грн витратили на оплату закладам охорони здоров’я за надані послуги зі стаціонарної медичної допомоги та вакцинації населення в рамках програми медичних гарантій.
  • Міністерство охорони здоров'я розповіло, якими є правила етику при онлайн-спілкуванні зі своїми сімейними лікарями.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок