У Сумах завершились змагання на призи Юрія Білонога

Змагання з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту Юрія Білонога два дні, 11 та 12 лютого, приймав сумський Палац студентського спорту Сумського державного університету. Участь у них взяли представники 12 регіонів України та спортсмени з Тирасполя (Молдова).

"Два роки поспіль приїжджаємо брати участь в цих змаганнях. Змагання хороші, манеж чудовий. Поки привозимо тільки метальників. Але турнір, в принципі, на призи штовхальника ядра. Результатами своїх спортсменів задоволений - веземо додому одне друге місце", - поділився враженнями від змагань директор СДОШОР №2 Тирасполя Олександр Іванко.

У другий день змагань спортсмени змагались у стрибках у висоту, потрійному стрибку, у бігові на 200, 800 та 3 000 метрів та естафетному бігові 4х200 метрів.

На двохсотметрівці “золото” команді Сумської області принесла Анжеліка Рачковська, на дистанції 3 тисячі метрів Ольга Бовкун стала першою, а Дар'я Більська - другою.

У дівчат третє місце посіла команда дитячо-юнацької спортивної школи “ХТЗ” з Харкова, другими фінішувалиспортсменки сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Випередили їх вихованки ременської дитячо-юнацької спортивної школи .

Закривали змагання естафетними забігами юніорів. “Бронзу” виборола команда дитячо-юнацької спортивної школи міста Прилуки. Зі “срібним” часом пробігли дистанцію вихованці сумської обласної дитячо-спортивної школи. “Золотий” час показали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з Білої Церкви.

У командному заліку збірна Сумщини посіла перше місце.