У Черкасах затвердили 210 майданчиків для сміття

У Черкасах затвердили 210 майданчиків для сміття

У Черкасах затвердили 210 майданчиків для сміття

210 майданчиків для великогабаритного та будівельного сміття затвердив Черкаський міськвиконком 19-го листопада.

Ознайомитися із переліком їх адрес можна на сайті міської ради – говорить начальник комунального відділу департаменту житлово-комунального комплексу Яніна Сарнацька.

За її словами саме з цих місць збиратиме та буде вивозити сміття управлінська компанія “Нова якість”. Нині вона встановлює на майданчиках нові контейнери для великогабаритного та будівельного сміття.

Черкащанин Віталій Бакум мешкає у гуртожитку по вулиці Надпільна, 605. Каже великогабаритне сміття тут не вивозять місяць. Ситуацію пояснює засновник управлінської компанії “Нова якість” Андрій Бортник:

“Це муніципальна інспекція, вона проводить роз’яснювальну роботу і вона повинна штрафувати того, хто викинув сміття в неналежному місці”.

Начальниця комунального відділу департаменту житлово-комунального комплексу Яніна Сарнацька додає:

“Взагалі в місті Черкаси існує 342 контейнерних майданчика, але це не означає, що на кожному можна викидати ВГС (великогабаритне сміття – ред.). Ні. Є затверджений перелік майданчиків, на всіх інших заборонено складати”.

Яніна Сарнацька говорить, мешканці багатоповерхівок мають викидати сміття на найближчий з 210 визначених міською владою майданчиків. Згідно із затвердженим графіком, управлінська компанія має вивозити його раз на тиждень. За дванадцятьма з цих адрес – двічі на тиждень: “Є адреси, де відбувається перенакопичення, тому ми встановили подвійний вивіз, наприклад, вівторок-субота”.

За графіком, о 10:30 техніка управлінської компанії “Нова якість” вивозить великогабаритне сміття за адресою вулиця Десантників, 1. Таких контейнерів водій Анатолій Фурман протягом дня вивантажує більше десятка. Усього по місту зараз їх встановлено 18. Чоловік додає - в планах поставити ще 200 контейнерів, щоб сміття не накопичувалось і його вивозили своєчасно. Інший водій – Анатолій Кравцов – додає: працюють за графіком, затвердженим міськвиконкомом: “У нас згідно цього графіка – центр, і район залізничного вокзалу. Вивозимо дві отакі машини, 15-17 тонн влазить в одну машину”.

Черкащанка Галина Алексенко каже, що про існування графіку не знає, але помітила, що вивозити сміття стали частіше:

“На жаль, нам ніхто про це не сповіщає, про цей графік. Раніше не часто було, особливо влітку – сморід, бактерії розводяться, поруч школа, діти, а зараз бачу частіше вивозять і контейнер встановили новий”.

Вибір редакції

На початок