Одеська каратистка Аніта Серьогіна виборола олімпійську ліцензію. Як це було

Одеська каратистка Аніта Серьогіна виборола олімпійську ліцензію. Як це було Фото: Суспільне Одеса

Триразова чемпіонка Європи з карате Аніта Серьогіна завоювала олімпійську ліцензію за підсумками відбору, який відбувся у Парижі. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що спортсменка з Одещини Аніта Серьогіна увійшла у трійку найкращих на змаганні у категорії "до 61 кг". За один день вона провела дев'ять поєдинків, сім з яких закінчилися перемогою Аніти, ще два – нічиєю.

В основній сітці спортсменка здобула чотири перемоги. Вона здолала Ченніс Чарльз з Тринідаду і Тобаґо – 3:0, йорданку Ассель Альнаймі – 5:0, німкеню Анну Мігу – 5:0 та канадку Джуму Хайа – 5:2. У фіналі Серьогіна за рішенням суддів поступилася спортсменці з Марокко Бтіссаму Садіні. Тому за путівку у фінал вона боролася у додатковому раунді, де перемогла Мішель Фонсеко з Пуерто-Ріко – 5:0.

У груповому турнірі Аніта Серьогіна здолала Клодімар Гарсес із Венесуели – 2:0, внічию провела поєдинок з Бтіссамою Садіні та у завершальному поєдинку перемогла казашку Сабіну Захарову.

Одеська каратистка Аніта Серьогіна завоювала олімпійську ліцензіюНОК

Одеська каратистка Аніта Серьогіна завоювала олімпійську ліцензію

За підсумками фінального турніру каратистка з Одещини посіла 2-місце та отримала "квиток" у Токіо-2020. Зазначимо, це шоста олімпійська ліцензія для Одеської області на Іграх-2020.