Кабмін скоротить на 10% чисельність держслужбовців центральних органів влади

Кабмін скоротить на 10% чисельність держслужбовців центральних органів влади

Кабмін скоротить на 10% чисельність держслужбовців центральних органів влади
Facebook

Кабмін скоротить чисельність штату держслужбовців центральних органів влади та їх територіальних підрозділів на 10%.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд робить важливі кроки для завершення реформи держуправління. У межах цієї ініціативи гранична чисельність державних службовців ЦОВВ та їхніх територіальних підрозділів повинна зменшитись приблизно на 10%", – розповів Шмигаль.

Крім того, за словами прем'єра, готується законопроєкт щодо реформування системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. Це унеможливить виплати надбавок посадовцям за суб'єктивним принципом та підвищить престиж держслужби.

"Ключові кроки у реалізації проєкту обговорили під час наради з Секретаріатом КМУ, Мінфіном, Мінцифрою та НАДС. Саме ці 4 відомства стануть першими, де буде запроваджена нова фінансова модель. А згодом, система оплати праці має запрацювати й у інших державних установах", – додав Шмигаль.

Що відомо

  • 4 березня Президент Володимир Зеленський підписав закон, який відновлює конкурси на заняття посад державної служби всіх категорій. Також законом скасовуються обмеження для виконувача обов'язків міністра.
  • 23 лютого Верховна Рада в першому читанні схвалила законопроєкт про відновлення конкурсів на зайняття посад державної служби, зупинені через поширення COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок