Сумчани програли у матчі за "бронзу" чемпіонату України з футболу серед ВНЗ

. Unsplash

Студенти Сумського державного педагогічного університету імені Антона Макаренка зіграли матч за третє місце чемпіонату України з футболу серед команд закладів вищої освіти.

Бронзовий поєдинок відбувся в Ірпені на Київщині. Суперниками сумської команди були студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У першому таймі сумчани, після автоголу захисника тернопільської команди, вийшли уперед. Але ще до перерви тернопільці відігрались - 2:1.

Після перерви команди не забивали і гра завершилась перемогою студентів з Тернополя. У фіналі чемпіонату на київському стадіоні імені Віктора Баннікова зустрінуться команди університету державної фіскальної служби України з Ірпеня та миколаївського Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

• "Фінал чотирьох" чемпіонату України серед команд закладів вищої освіти стартував 9 червня.
  • У перший день путівку у фінал розіграли команди Сумського державного педагогічного університету та Чорноморського національного університету з Миколаєва. Перемогу у цьому матчі з рахунком 2:0 святкували миколаївці.