Колишню резиденцію Януковича "Сухолуччя" передали в управління готельно-ресторанному комплексу

Колишню резиденцію Януковича "Сухолуччя" передали в управління готельно-ресторанному комплексу

Колишню резиденцію Януковича "Сухолуччя" передали в управління готельно-ресторанному комплексу
. mashapasha.com

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передало готельний комплекс "Сухолуччя", колишню мисливську резиденцію Віктора Януковича в управління компанії "7 днів".

Як повідомляє АРМА, 9 червня агентство та компанія "7 днів", яка стала переможцем публічного конкурсу з відбору управителя, підписали договір управління майном готельно-ресторанного комплексу "Сухолуччя".

"Відтак, управитель зможе розпочати комерційне використання активу шляхом втілення запропонованої ним програми управління", — йдеться у повідомленні.

В АРМА зазначили, що очікуваний щомісячний дохід компанії від користування активом складає 1,16 млн грн, прогнозований дохід державного бюджету – понад 200 тис. грн. Окрім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис. грн на місяць.

Також "7 днів" планує створити на території комплексу гостьові зони для відпочинку і сімейних розваг, спорудити сезонний басейн, облаштувати готельні номери та відкрити два заклади громадського харчування.

Читайте також: Мисливська резиденція у Сухолуччі: що чекає на майно президента-втікача

Готельно-ресторанний комплекс "Сухолуччя" має площу у 30 тис. га. З 2016 року готельно-ресторанним комплексом “Сухолуччя” опікується громадська організація “Межигір’я”, до складу якої входять колишні представники Самооборони Майдану. За словами керівника ГО “Межигір’я” Геннадія Демінського, на момент передачі мисливських угідь “майно було в занедбаному стані”.

Комплекс був арештований в рамках кримінального провадження про незаконне заволодіння цією ділянкою президентом-втікачем Віктором Януковичем. 2016-го Генпрокуратура передала частину арештованих земель під опіку громадській організації. Агентство, що управляє цим майном, у січні цього року оголосило конкурс на пошук управителя готельно-ресторанного комплексу. В лютому обрали переможця. Володимир Павленко, заступник голови агентства з розшуку та менеджменту активів, сподівається, що на Великдень у “Сухолуччя” уже буде управитель.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок