Без преси та її запитань: Ганна Новосад відвідала Сумщину

Без преси та її запитань: Ганна Новосад відвідала Сумщину

Без преси та її запитань: Ганна Новосад відвідала Сумщину
Сумська облдержадміністрація

Міністр освіти і науки Ганна Новосад відвідала Сумську область 11 лютого. Інформація про її візит з’явилась вдень на сторінці Сумського державного університету у Фейсбуці. Пресу на зустріч не запрошували.

Пізніше на сайті міністерства опублікували текст, де йдеться про заяви, зроблені Ганною Новосад під час перебування на Сумщині. А надвечір про візит міністра освіти і науки до області розповіли на сайті обласної державної адміністрації. Зокрема, про те, що вона відвідала опорні школи у Сумському, Лебединському та Глухівському районах.

Журналісти Суспільного запитали у пресслужби обласної адміністрації, чому про цей візит не повідомили. Начальниця пресслужби Ірина Мозгова відповіла, що запрошувати пресу не планували.

Напередодні Ганна Новосад відвідала Чернігівську область. Там міністерка озвучила тезу про те, що опорні школи, в яких менше 200 дітей, не закриватимуть. Для їх фінансування шукатимуть спонсорів.

Журналісти Суспільного направили запит до Міністерства освіти та науки із запитанням, чи стосується таке й Сумської області, та які саме малокомплектні школи можуть залишитись працювати. Також в переліку запитань і те, чому Ганна Новосад не схотіла зустрітись із пресою на Сумщині.

На початок