У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування. Відповідне рішення виконкому опублікували на сайті міської ради 3 червня.

У документі місто поділили на чотири зони. Вартість паркування на майданчиках у цих зонах — від 10 до 20 гривень. Представник ГО "Громадський контроль" Денис Селін каже, що тарифи безпідставні, а зауваження містян, які озвучили на громадських слуханнях, міськрада не врахувала.

Третього червня на сайті міськради опублікували рішення виконкому про затвердження нових тарифів на паркування у Дніпрі. Згідно з документом, тариф на паркування встановлюється залежно від зони, в якій розташована парковка. Найдорожча зона Z — це спеціально обладнані майданчики — двадцять гривень за годину. На решті стоянок в зонах А, В, С — від 10 до 18 гривень.

"Усі водії ставляться негативно до цього, паркування на районах взагалі... На житлових масивах, де паркувати тоді машину? Якщо спальний район де мені залишати машину? Десь я повинен залишати машину, якщо йду до магазину, то я не повинен платити там де мешкаю. Вважаю, що у вихідні дні, парковка повинна бути безкоштовна. Добре, у робочий час повинна щось коштувати. 10 гривень це нормально. Повинні бути абонементи які є. Зараз нормальна ціна", — говорить Сергій — водій.

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування
У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування.

"Я дуже рідко в центрі паркуюся, то один раз я можу заплатити 20 гривень, а ті, хто тут постійно, я думаю, що їм не дуже. Мене особисто це не дуже стосується", — говорить Анастасія — водійка.

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування

Нагадаємо, 22 травня у Дніпрі пройшли громадські обговорення, щодо визначення тарифів на паркування. На заході ставили запитання та робили зауваження. Їх, на думку голови правління ГО "Платформа Громадській контроль" Дениса Селіна, проігнорували.

"Відповідно до постанови кабміну мають бути детальні розрахунки, їх зроблено не було, це по перше. По друге, жодні зауваження та пропозиції які робила громадськість протягом останнього місяця не враховані. По третє, не має чіткого розуміння стосовно зон, як вони формувались, немає цифр завантажень та інших документів. Все це спонукає нас подавати до суду, тому що немає розуміння не в нас не в будь-кого іншого чому вирішили встановити такий тариф", — говорить Денис Селін — голова правління ГО "Платформа громадський контроль".

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування
Приклад розрахунку вартості паркування, який показали на громадських слуханнях. Фото: Суспільне. Дніпро

Рішення прокоментував директор департаменту транспорту міськради Ігор Маковцев.

"В результаті громадських обговорень, в результаті того часу, який виділено в рамках прийняття регуляторного акту, було прийнято на розгляд близько 50 зауважень, якихось пропозицій чи ще якісь там форми звернень. За результатами була створена робоча група, яка опрацьовувала всі ці пропозиції, робоча група створила протокол свого засідання, і в цьому протоколі було прийнято чи 7, чи 8, я точно не пам'ятаю, зауважень. В результаті яких таки було переоприлюднення регуляторного впливу, аналізу регуляторного впливу, і це здійснилось відкрито на сайті міської ради", — говорить Ігор Маковцев — директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Нові тарифи набирають чинності тоді, коли рішення опублікують у друкованих ЗМІ. За словами Ігоря Маковцева, це може статися завтра.

У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування
У Дніпрі затвердили нові тарифи на паркування.

Автори: Олена Ростовцева, Богдан Антоненко, Олександр Шалдибін, Олексій Коренєв. Новини на Суспільному, Дніпро.

Читайте також

  • У Дніпрі дерево впало на припарковані автомобілі
  • У Дніпрі пройшли громадські обговорення щодо тарифів на паркування, – тарифи не озвучили
  • Рішення суду щодо безкоштовності парковок у Дніпрі «не набуло законної сили» – міська рада
  • Дніпро: Суд визнав незаконними тарифи на паркування, встановлені місцевою владою
  • Парковки Дніпра: як відрізнити платну парковку від безоплатної

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок