Карантин продовжили у сумських школах

Карантин продовжили у сумських школах

Карантин продовжили у сумських школах

Комісія з питань надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки Сумської міськради вирішила продовжити карантин у сумських школах до 14 лютого включно через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

а минулий тиждень у нас реєструється зниження захворюваності загальної, зменшилася вона на 24 %. На сьогодні показник інтенсивної захворюваності перевищує пороговий рівень на 28 %, що говорить про те, що ми маємо ввести обмежувальні заходи. Структура людей, які перебувають в лікувальних закладах міста, говорить про те, що зменшилася кількість легких захворювань, але збільшується тенденція ускладнень. Реєструються пневмонії, і збільшилася кількість захворюваних на грип", - повідомила начальниця управління охорони здоров'я Олена Чумаченко.

У п'ятницю, 14 лютого, комісія збереться знову, щоб визначити, з якого дня слід відновити заняття у школах Сум.

Загалом, на карантин закрито 111 із 417 шкіл Сумщини. Повністю припинено навчання у школах Ромен – до 12 лютого включно, і Шостки – до 14 лютого.

Як відомо:

  • 30 січня міська комісія з питань надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки ухвалила рішення призупинити навчання дітей у сумських школах до 10 лютого.
  • У зв'язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ та грип, комісія продовжила карантинні заходи до 11 лютого.
  • 5 лютого у Сумах 63-річний чоловік помер від пандемічного вірусу А Н1/N1.
На початок