Повний комплект нагород вибороли сумчани у перший день чемпіонату України з легкої атлетики Фото — Олександра Погорілка

Сумчани стартували на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів до 23-х років. Він розпочався у місті Бахмут, на Донеччині, 8 червня.

Представники Сумщини у перший день змагань вибороли повний комплект нагород: золоту, срібну та бронзову медалі.

У бігові на дистанції 400 метрів "золотий" час показав Олександр Погорілко, а Ярослав Демченко фінішував — з "бронзовим". У естафеті 4х100 метрів срібло здобули сумчанки Лариса Голубовська, Аліна Богданова, Анна Цибульник та Дарина Маслюк. У бігові на 400 метрів серед жінок Євгенія Мучарова програла "бронзовій" призерці одну соту секунди.

Чемпіонат України серед молоді фінішує 9 червня.

• Студентський чемпіонат з футболу: команда СумДПУ отримала у суперники миколаївців.
  • Сумчанин здобув нагороду чемпіонату Європи зі стрільби з лука.
  • У Сумах завершились змагання "скороходів": які результати.
  • Сумчани здобули медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів до 16 років.
  • Роменські рятувальники виграли кубок України з футзалу.