"Закономірний результат": що відомо про харківських відмінників на ЗНО з хімії

"Закономірний результат": що відомо про харківських відмінників на ЗНО з хімії

"Закономірний результат": що відомо про харківських відмінників на ЗНО з хімії Суспільне Харків

Максимальні 200 балів на тестуванні з хімії у Харкові набрали 11-класники Софія Воронкова та Даніїл Бадажков.

"Завжди любила хімію"

В Харківській гімназії №46 імені М.В. Ломоносова, яку цьогоріч закінчила Софія Воронкова, високим результатом учениці не здивовані.

"Це було очікувано. Софія — старанна, сумлінна та дисциплінована дівчина, завжди любила хімію, це закономірний результат її праці", — розповіла Суспільному класна керівниця Софії Світлана Набока.

Софія навчалася у класі з хіміко-біологічним напрямом.

"Софія — скромна, про свої мрії на подальше життя не розповідала. Їй подобається хімія. Загалом Софія вчиться на високому рівні, всі предмети її цікавлять, проблем з жодним не було, дівчина дуже ерудована", — каже Набока.

За словами вчительки, окрім Софії хімію в її класі складали ще кілька учнів, усі мають високі оцінки.

Радіє досягненням харківських абітурієнтів керівник регіонального центру якості освіти Олександр Сидоренко.

Торік на Харківщині був лише один учасник тесту з хімії з максимальним балом, у 2019 — вісім відмінників.

"Не випадковий результат"

Даніїл Бадажков — випускник Харківського наукового ліцею-інтернату "Обдарованість". У закладі хлопець вчився останні чотири роки — Даніїл вчився у класі біолого-хімічного профілю, розказав Суспільному директор закладу Валерій Поливанний.

"Він не повний відмінник, але всі чотири роки, поки він вчився у нас, присвятив дуже глибокому вивченню хімії. Окрім того, що він вчив шкільну програму, багато займався додатково. Хімію у класі Даніїла вивчають на профільному рівні", — каже керівник ліцею.

"200 балів отримати випадково не можна, це велика кропітка праця. Ми розраховували та сподівалися, що так і буде, але ж можна зробити одну безглузду помилку... Для нас кожні 200 балів випускників — особливі", — розповідає директор.

"Закономірний результат": що відомо про харківських відмінників на ЗНО з хіміїobdarovanist.kh.ua

За його інформацією, Даніїл планує пов'язати з хімією майбутнє — хлопець готується подавати документи до Каразінського університету.

"Він, мабуть, ще кілька років тому визначився, що буде вступати на хімічний факультет, бачить себе виключно у цій галузі. Поки що не розуміє, чи хоче викладати, чи займатися наукою, але бачить себе у сфері, пов'язаній з хімією. Це його шлях", — говорить Валерій Поливанний.

"У нас є домовленість з хімічним факультетом Харківського національного університету імені Каразіна, щороку було, що п'ять чи шість учнів йшли до них вчитися. Наших дітей там знають, Даніїла там вже чекають, його викладачі факультету добре знають. Усі наші лабораторні роботи проходять на факультеті: теорію учні вивчають в школі, практику — у лабораторіях університету", — розказав директор.

До Бадажкова найвищий результат на тестуванні з хімії випускники інтернату отримували два роки тому.

Сесія ЗНО триває. Абітурієнтам залишається скласти два тести: 10 червня — біологія, 15 червня — географія.

Що відомо

  • Тестування з хімії склали 644 з майже 800 зареєстрованих абітурієнтів на Харківщині: як відбувається ЗНО в умовах карантину. 6 червня стали відомі результати: двоє абітурієнтів з Харкова склали ЗНО з хімії на 200 балів.
  • Найменше абітурієнтів Харківщини прийшли на складання тесту з іспанської мови: з 12 зареєстрованих з'явилися шестеро.
  • На ЗНО з математики з'явилися 85% зареєстрованих абітурієнтів Харківщини.
  • Оцінювання з української мови та літератури у Харківській області 1 червня склали 90% від тих, хто зареєструвався, з української мови — близько 60%.
  • В учасників ЗНО з історії на Харківщині вилучили паперові шпаргалки.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди