Притула вийшов із партії "Голос". Як відреагували у політсилі

Притула вийшов із партії "Голос". Як відреагували у політсилі

Доповнено
Притула вийшов із партії "Голос". Як відреагували у політсилі
. УНІАН

Колишній телеведучий Сергій Притула 7 червня оголосив про вихід із партії "Голос". Водночас він наголосив, що не йде з політики.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення", — зазначив він.

За його словами, основною проблемою партії є відсутність конструктивної комунікації між партійними "верхами" і "низами". Притула наголосив, що обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва, тому він вважає, що "єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва".

Він також зазначив, що відсутність будь-яких реакцій керівництва партії, коли хтось із депутатів "забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців", означає "не лише толерування, але й погодження такої поведінки".

"Партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із "Голосу". А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими "функціонерами" мені не по дорозі", — додав Притула.

Що кажуть у партії

У партії заявили, що вони "не здивовані тим, що особисті амбіції Сергія Притули і бажання отримати керівні посади за будь-яку ціну взяли гору над спільною ціллю".

"Оголошення про вихід з партії вимагає письмової заяви, тож ми чекаємо на письмову заяву Сергія Притули про вихід. Те саме стосується тих, хто захоче долучитися до нього, бо сидіти на двох стільцях, по-перше, незручно, а, по-друге, безвідповідально", — зазначили в політсилі.

Член партії Ярослав Юрчишин сказав Суспільному, що заява від Притули має надійти найближчим часом.

"Дуже прикро, що партія через недолуге керівництво втрачає найрейтинговіших партійців, спочатку усуваючи від керівництва, як конкурентів, а далі виштовхуючи їх з партії", — зазначив він.

За його словами, це "не останній гучний вихід найближчим часом". Він також зазначив, що повністю погоджується з позицією Притули щодо того, що партія змінила свій курс.

"Партія іде шляхом подальшого посилення тоталітаризму. Це зовсім не те, що було обіцяно виборцям", — наголосив політик.

Депутат Юрчишин додав, що він з колегами по фракції, частина з яких є членами партії, висунули спільні вимоги до керівництва, які "наразі інгноруються".

Що відомо

  • У лютому 2021 року колишній телеведучий Сергій Притула вийшов з політради партії "Голос" та перестав бути заступником голови партії.
  • Притула також балотувався від "Голосу" у мери Києва, однак на виборах переміг Віталій Кличко.
  • Напередодні виборів Притула заявив, що пішов з "Вар'яти-шоу", щоб займатися суспільно-політичною діяльністю.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок