У харківському університеті проводять перевірку після смерті двох людей

У харківському університеті проводять перевірку після смерті двох людей

У харківському університеті проводять перевірку після смерті двох людей

Позапланову службову перевірку ініціювали після пожежі у сміттєзбірнику у гуртожитку №8 Харківського національного університету радіоелектроники. Комендантку відсторонили від роботи.

Про це Суспільному розповіла прессекретарка вишу Інна Петрикова.

За її словами, перевірку проводять за фактом можливого перевищення службових повноважень. В університеті з'ясовують обставини присутності двох безхатьків у технічних приміщеннях гуртожитку.

В харківському університеті проводять перевірку після смерті двох людей

На те, що у приміщенні гуртожитку перебувають люди без певного місця жительства, звернули увагу студенти і поскаржилися керівництву, розповіла Петрикова. Комендантці вдалося випровадити бездомних, але вони знову повернулися.

Як безхатьки опинилися у приміщенні сміттєзбірника, в університеті не знають — чекають на висновки слідчих. Якщо з'ясується, що комендантка знала це і дозволила їм залишитися, їй загрожуватиме звільнення.

Як відомо:

  • Пожежа у сміттєзбірнику гуртожитку університету радіоелектроніки на проспекті Людвіга Свободи, 51-Б сталася 7 лютого. На місці пожежі загинули бездомні чоловік і жінка. Попередня причина загоряння — необережне поводження з вогнем.

Автор: Олександра Новосел

На початок