Запорізькі баскетболісти програли домашній матч гостям зі столиці

Запорізькі баскетболісти програли домашній матч гостям зі столиці facebook.com/ZPbasket

Баскетболісти “Запоріжжя” 31 травня програли домашній матч півфінальної серії плей-офф столичному “Київ-Баскету”.

Третій матч серії за вихід до фіналу чемпіонату України двадцять п'ять хвилин ігрового часу відбувався під контролем команди гостей. Всередині третьої чверті підлеглим Валерія Плеханова вдалося створити камбек. Запорізька команда скоротила відставання у 18 очок до мінімуму та у заключній чверті двічі була попереду.

За дві з половиною хвилини до завершення зустрічі рахунок був 83:81 на її користь. Але матч господарі програли — 0:10. 91:83 та 2:1 у півфінальній серії до трьох перемог на користь “Київ-Баскету”.

"Якщо тобі здається, коли ти граєш проти “Запоріжжя”, що ти можеш щось зробити упівсили, або без самовідданості, то краще взагалі не виходити. Проти таких команд, як “Запоріжжя”, повинна бути така ж сама агресія, як у суперника. Я вдячний команді за завершення, але якщо наші гравці не зроблять висновків, то наступного разу у подібних ситуаціях, можливо, гру не вдасться врятувати", — прокоментував результат гри головний тренер баскетбольного клубу “Київ-Баскет” Айнарс Багатскіс.

Як розповів Суспільному головний тренер баскетбольного клубу “Запоріжжя” Валерій Плеханов, команда витратила багато сил на спуртРізке збільшення швидкості руху під час бігу, плавання і т. ін.; ривок. гри — 16:0.

"Коли повернулись у гру, сил, особливо у великих гравців, просто не залишилось. І коли в останні хвилин потрібно було щось із себе витиснути, то, на жаль, зробити цього не вдалося. Але, як каже мій земляк Сергій Бубка, якщо ти маєш ще бодай одну спробу — ти не програв. Розберемо помилки та спробуємо знову «дати бій» досвідченим киянам у середу", — сказав Валерій Плеханов.

Четвертий матч між цими командами відбудеться у Кам'янському 2 червня. Місце проведення змінили через раніше заявлені матчі волейбольних збірних “Золотої Євроліги” у палаці спорту “Юність”.