Власник "всеукраїнського золота". Черкаський веслувальник Михайло Назаренко

Власник "всеукраїнського золота". Черкаський веслувальник Михайло Назаренко Суспільне: Черкаси

Черкаський веслувальник Михайло Назаренко першим фінішував дистанцію 200 метрів у каное-двійці і виборов золото Чемпіонату України.

Національні змагання відбулися у Дніпрі 20-24 травня. За словами тренера спортсмена Павла Кучера, за нагороди боролися 800 учасників з усієї країни.

Михайло разом зі спортсменоміз Ковеля "на пів корпуса" обігнав суперників на дистанції у двісті метрів. До цього моменту готувалися увесь рік.

"Проїхали секунд за 40. Це доволі такий непоганий результат. Найголовніше – потрібно морально до цієї гонки себе настроїти для того, щоб нікого не боятися. У мене з цим були проблеми, але я намагаюся боротися і мені в цьому допомагають батьки і тренери".

Черкаський веслувальник Михайло Назаренко виборов золото Чемпіонату України

Хлопці виступили достойно, але результати могли бути ще кращими, зауважив тренер.

"Він вам не сказав, у нього ручка повернулася у веслі: була на бік. Зі старту зірвали, бо дуже потужний старт був".

Себе Михайло вважає "командним" гравцем. Це підтверджують і результати змагань.

"У минулому році їздив на змагання, вони називалися «Olimpic Hopes», проводилися у Угорщині ми в каное-четвірці посіли друге місце на 500 метрів".

Після Чемпіонату України на тренуваннях і далі викладається на максимум. Бо попереду, каже спортсмен, змагання європейського рівня. Майстерності ще є куди рости.

"Зараз готуюся на Чемпіонат Європи, тренер викликає на збори в Дніпро, щоб пробувати командну лодку".

Черкаський веслувальник Михайло Назаренко виборов золото Чемпіонату УкраїниСуспільне: Черкаси

За Європейську першість спортсмени змагатимуться в Польщі з 21-го до 23-го липня, розповідв тренер. Підтримуватиме Михайла на відстані.

"Буду з ним, але в телефонному режимі кожен день. Який пульс, як відновився, як, що, чи робити масаж і все – перший тренер знає свого вихованця найкраще".

Павло Кучер додав, що пишається учнем, однак хвалить досить рідко, як і більшість тренерів – скупий на похвалу.