У центрі Одеси через марафон обмежать рух транспорту

У центрі Одеси через марафон обмежать рух транспорту

У центрі Одеси через марафон обмежать рух транспорту followers.com.ua

30 травня через проведення легкоатлетичного забігу на центральних вулицях Одеси тимчасово обмежать рух транспорту. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що з 8:00 до 15:00 тимчасово перекриють рух транспорту на вулицях:

 • Дерибасівська;
 • Рішельєвська;
 • Базарна;
 • Пироговська;
 • Канатна;
 • проспект Шевченка.

Також з 07:00 до 13:00 (або до завершення заходу) планують тимчасово змінити схему руху громадського транспорту. Це стосується таких автобусних маршрутів:

 • № 4: у напрямку руху до вул. Семінарської – від вул. Сегедської на просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, вул. Семінарську; у напрямку руху до Промринку «7 кілометр» – від вул. Семінарської на вул. Середньофонтанську, просп. Гагаріна, вул. Сегедську і далі за маршрутом.
 • № 185: у напрямку руху до Соборної пл. – від 5 ст. В. Фонтану на Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу та далі за маршрутом; у напрямку руху до Меморіалу 411 батареї - від вул. М. Арнаутської на вул. Рішельєвську, вул. Водопровідну, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанську, вул. Пироговську, вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дорогу, 5-ту ст. В. Фонтану та далі за маршрутом.
 • № 198: у напрямку руху до вул. Нежданової - від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського, 5-ту ст. В. Фонтану, Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу та далі за маршрутом; у напрямку руху до Аркадії - від вул. Семінарській на вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дорогу, 5-ту ст. В. Фонтану, вул. Черняховського, пл. Десятого квітня та далі за маршрутом.
 • № 127: у напрямку руху до залізничного вокзалу – від вул. Сегедської на просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу та далі за маршрутом.
 • № 208: у напрямку руху до вул. Боровського - від вул. Сегедської на просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу, вул. Пушкінську та далі за маршрутом; у напрямку руху до ж/м "Таїрова" - від вул. Пироговської на вул. Канатну, вул. Сегедську і далі за маршрутом.
 • № 210: у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Сегедської на просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу, вул. Пушкінську, вул. М. Арнаутську, вул. Осипова, вул. Польську та далі за маршрутом; у напрямку руху до вул. Левітана - від вул. Польської на вул. Осипова, вул. В. Арнаутську, вул. Рішельєвську і далі за маршрутом.
 • № 115: у напрямку руху до сел. Цукровий - від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського, 5-ту ст. В. Фонтану, Фонтанську дор., вул. Сегедську, просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу і далі за маршрутом; у напрямку руху до Аркадії - від вул. Семінарській на вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дорогу, 5-ту ст. В. Фонтану, вул. Черняховського, пл. Десятого квітня та далі за маршрутом.
 • № 220а: у напрямку руху до Економічного університету – від вул. Катерининської на вул. Буніна, вул. Преображенську та далі за маршрутом.
 • № 242: у напрямку руху до Пересипських мостів – від 5-ї ст. В. Фонтану на Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу та далі за маршрутом; у напрямку руху до Адміральського просп. – від вул. Канатної на вул. Сегедську, Фонтанську дорогу, 5-ту ст. В. Фонтану та далі за маршрутом.
 • № 146: у напрямку руху до Пересипських мостів – від 5-ї ст. В. Фонтану на Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу, вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську та далі за маршрутом; у напрямку руху до "Метро" (просп. Небесної Сотні) – від вул. Буніна на вул. Катерининську, вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську, вул. Водопровідну, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанську, вул. Пироговську, вул. Канатну, вул. Сегедську, Фонтанську дорогу, 5-ту ст. В. Фонтану та далі за маршрутом.
 • №№ 148, 150: у напрямку руху до Олександрівського просп. – від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського та далі за маршрутами; у напрямку руху до ж/м "Таїрова" – від вул. Буніна на вул. Катерининську, вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську та далі за маршрутами.
 • № 175: у напрямку руху до Соборної пл. – від вул. Сегедської на просп. Гагаріна, вул. Середньофонтанську, Привокзальну площу, вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського та далі за маршрутом; у напрямку руху до Меморіалу 411-ї батареї – від вул. Буніна на вул. Катерининську, вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську та далі за маршрутом.
 • № 221: у напрямку руху до Нового ринку – від Привокзальної площі на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, пл. Віри Холодної, Соборну пл., вул. Л. Толстого та далі за маршрутом; у напрямку руху до Червоного хутору – від вул. Буніна на вул. Катерининську, вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську та далі за маршрутом.
 • № 145: у напрямку руху до Перересипських мостів – від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, вул. Преображенську та далі за маршрутом; у напрямку руху до вул. Левітана – від вул. Буніна на вул. Катерининську, вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську та далі за маршрутом.
 • № 203: у напрямку руху до Цементного заводу – від вул. Успенської на вул. Катерининську, вул. Жуковського та далі за маршрутом; у напрямку руху до ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка – від вул. Троїцької на вул. Катерининську, вул. Успенську та далі за маршрутом.
 • № 233: у напрямку руху до ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка - від вул. М. Арнаутської на вул. Осипова, вул. В. Арнаутську та далі у напрямку до "Двох Стовпів" за маршрутом.

Робота тролейбусних маршрутів № 3, №5 буде призупинена.Тролейбусні маршрути №7, № 9 курсуватимуть до площі Десятого квітня та у зворотному напрямку. Роботу тролейбусних маршрутів №№ 10, 11 організують до 4 ст. Великого Фонтану та у зворотному напрямку.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди