Біля берегів Шрі-Ланки палає контейнеровоз із тоннами хімікатів на борту

Біля берегів Шрі-Ланки палає контейнеровоз із тоннами хімікатів на борту

Біля берегів Шрі-Ланки палає контейнеровоз із тоннами хімікатів на борту
AP

Поблизу узбережжя Шрі-Ланки палає судно X-Press Pearl, що транспортувало 1486 контейнерів із хімікатами, серед яких 25 тонн азотної кислоти.

Як повідомляє South China Morning Post пожежа на борту контейнеровоза спалахнула ще 25 травня.

Місцева влада припускає, що займання сталося у контейнері з азотною кислотою, після чого швидко поширився судном. Також чиновники побоюються нової екологічної катастрофи на пляжах Шрі-Ланки через сильний вітер.

Два члени екіпажу зареєстрованого в Сингапурі судна отримали травми ніг і залишаються в лікарні, повідомила компанія-власник контейнеровозу. За словами представників компанії, інші члени команди перебувають в карантинній установі у місті Коломбо.

Нині локалізувати полум’я на ньому намагаються три кораблі берегової охорони Індії, корабель ВМС Шрі-Ланки, а також кілька приватних суден. Окрім того, для гасіння пожежі залучали військовий гелікоптер.

Експерти висловлюють побоювання, що через пожежу судно може розвалитися на частини, що спричинить витік нафти.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок