Ремонт фонтану "Садко" в Сумах оцінили в три мільйони гривень

Ремонт фонтану "Садко" в Сумах оцінили в три мільйони гривень

Ремонт фонтану "Садко" в Сумах оцінили в три мільйони гривень
Суспільне Суми

На ремонт комунікацій фонтану "Садко" в Сумах та нову плитку потрібно три мільйони гривень. Стільки попросив директор сумського департаменту інфраструктури Олександр Журба на бюджетній комісії. Посадовець каже: ремонт потрібно робити терміново.

"У нас — аварійна ситуація на фонтані "Садко". Кабель порваний. Монтували прапор – труба зломана. Гідроізоляція порушена: на фонтані клумбу заливає. У зв’язку з цим треба буде міняти покриття повністю. – Скільки коштів вам потрібно? – Близько двох тисяч квадратних метрів покриття треба міняти. Не менше трьох мільйонів. – Яке покриття? Плитка? – Так, плитка", — зазначив він.

21 травня роботи тривали на сходинках біля фонтану. Виконує їх підприємство "Гранд-Буд".

Фонтан Садко

Коментар від Олександра Журби стосовно того, на якому етапі ремонт пошкоджених комунікацій Суспільне чекає. Речниця міської ради Ольга Семениста сказала, що 21 травня директор департаменту — у відрядженні.

У лютому 2021 року голова обласної адміністрації Василь Хома анонсував всеукраїнський проєкт із встановлення найбільших прапорів України в регіонах. Який це буде флагшток і стяг у Сумах, і яка вартість усього проєкту, Суспільне намагається дізнатися. Торік, приміром, найбільшим прапором в Україні став споруджений на щоглі висотою в 90 м Державний прапор у Києві. Його полотнище — 16 на 24 метри.

Що відомо

  • У 2020 році управління інфраструктури Сумської міськради оголосило тендер на послуги з технічного обслуговування фонтану "Садко" і передбачило на це 256 тисяч гривень. Переможцем тендеру стало КП "Міськводоканал", яке заявило про можливість виконання таких робіт за 254 тисячі гривень.

Вибір редакції

На початок