Явка на ЗНО з хімії на Запоріжжі склала 80 відсотків

Явка на ЗНО з хімії на Запоріжжі склала 80 відсотків

Явка на ЗНО з хімії на Запоріжжі склала 80 відсотків

У Запоріжжі та області 21 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Тестування в обласному центрі проводили у двох пунктах: Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій та в Інженерному інституті ЗНУ.

До пункту тестування в Інженерному інституті ЗНУ учасників зовнішнього незалежного оцінювання почали впускати о 9:45. За підрахунками журналістів Суспільного о 9:50 біля навчального корпусу зібралося близько 50 осіб. Впускали учасників тестування в масках, на вході їм перевіряли температуру.

17-річна учасниця тестування Анастасія Прозор розповідає: складає хімію, адже планує стати біомедичним інженером чи біотехнологом. Дівчина зазначає: під час дистанційного навчання готуватися до ЗНО з цього предмету їй було не складно.

В Запорізькій області відбулося ЗНО з хімії

Анна Прозор

"Я обожнюю хімію це мій найулюбленіший предмет.Також я брала участь в олімпіадах і хочу зв’язати своє життя із хімією. Мабуть, мені було навіть легше тому, що не потрібно було постійно ходити до школи. Я навчалася вдома. Не витрачала час на дорогу до школи. І навчалася з вчителями по Скайпу", — каже дівчина.

Уповноважений Українського центру оцінювання якості освіти Роман Шумада розповів про те, як дотримуються правил протиепідемічної безпеки. Якщо температура учасника перевищує 37,2 і він не має медичних підтверджень, що у нього температура може бути вищою і це є нормою, то він не допускається до пункту тестування і йому пропонується звернутися одразу до медичної установи для того, щоб взяти довідку і мати шанс здати додаткову сесію.

В Запорізькій області відбулося ЗНО з хімії

Роман Шумада

"Соціальна дистанція в корпусі, намагаємося її також зробити і на вулиці, але ви бачите, що сьогодні несприятлива погода учасники все одно намагаються збиратися у купку. Дітей розсаджуємо стандартно з дотримання метр двадцять між учасниками в аудиторіях", — каже Роман Шумада.

В Запорізькій області відбулося ЗНО з хімії

Загалом на ЗНО з хімії в Запорізькій області зареєструвалося 511 осіб. В області працювало 3 пункти тестування – один в Мелітополі та два в Запоріжжі.

"В Інженерному інституті ЗНУ не з’явилася 31 особа зі 175 запланованих. В Запорізькій області з 511 осіб, які зареєструвалися на пункти тестування з хімії не з’явилося 104 особи та в принципі явка склала майже 80%. Нестандартних ситуацій, які б потребували якогось пояснення не зафіксовано по Запорізькій області. Були незначні моменти пов’язані з документами, зміною документів учасників", — сказав Роман Шумада.

Що відомо

  • Цьогоріч школярі, які завершують навчання, звільняються від проходження державної підсумкової атестації, але залишають за собою право пройти її за власним бажанням у формі ЗНО. Крім того, звільнено від ДПА учнів четвертих та дев’ятих класів. Обов’язковим зовнішнє незалежне оцінювання залишається для учнів, які планують продовжити навчання в університетах.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди