В Україні запрацювала рада з розвитку креативної економіки — Ткаченко

В Україні запрацювала рада з розвитку креативної економіки — Ткаченко

В Україні запрацювала рада з розвитку креативної економіки — Ткаченко
Facebook О. Ткаченка

При Кабінеті міністрів запущено раду з розвитку креативної економіки.

Про це повідомив "Прийняття сьогоднішнього рішення доводить, що діалог між державою та креативним бізнесом важливий для країни. Впевнений, запуск Ради з розвитку креативної економіки сприяєтиме вирішенню проблемних питань і стимулює сферу. Це стосується і створення Національного офісу розвитку креативних індустрій, і моделі креативних хабів, і запуску програми народних художніх промислів тощо", — заявив міністр культури Олександр Ткаченко.

До цілей нового органу зараховують:

  • налагодити прямий діалог у форматі «влада – бізнес», зокрема в регіонах, щодо формування креативної економіки
  • напрацювати пропозиції для вирішення проблемних питань та стимулювання розвитку креативних індустрій
  • координувати діяльність органів влади різного рівня для просування креативних індустрій на внутрішньому і міжнародних ринка

За словами міністра, це стосується креативного бізнесу, а саме "34 види діяльності, що охоплюють креативні, медійні, аудіовізуальні, видавничі, культурні та ІТ напрями"

Співголовами ради мають стати віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації та міністр культури та інформаційної політики.

Що відомо

  • Під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, що через пандемію коронавірусу доходи у сфері туризму та кінопрокату впали щонайменше на 50%

Читайте також

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

На початок