83% японців проти проведення Олімпіади через пандемію COVID-19

83% японців проти проведення Олімпіади через пандемію COVID-19

83% японців проти проведення Олімпіади через пандемію COVID-19

83% громадян Японії висловилися проти проведення в місті Олімпійських ігор через ризики пандемії COVID-19.

Про це повідомляє японське видання The Asahi Shimbun.

Зокрема, 43 відсотки респондентів загальнонаціонального телефонного опитування, заявили, що Олімпійські ігри слід скасувати, порівняно з 35 відсотками у квітні 2021, а 40% – що спортивну подію слід знову перенести.

Читайте також: Олімпіада-2020. Що ми знаємо про Ігри в Токіо за 100 днів до старту

Лише 14% опитаних сказали, що Олімпійські ігри в Токіо слід проводити цього літа, порівняно з 28% у квітні. 59% респондентів заявили, що жодним глядачам не можна дозволяти відвідини події, в разі, якщо Олімпійські ігри все ж будуть проводитися. Ще 30% виступили за максимальні обмеження кількості глядачів спортивних змагань.

Прем'єр-міністр Японії Йошіхіде Суга неодноразово заявляв, що "можна провести Олімпіаду безпечно в умовах пандемії COVID-19, але 73 відсотки респондентів заявили, що "не були переконані" словами прем'єра.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок