На Кубку світу з веслування вінничанин здобув "бронзу"

Вінничанин Дмитро Даниленко на Кубку світу з веслування на байдарках та каное здобув бронзову нагороду. Про це повідомляють на сайті відділення НОК України у Вінницькій області.

Змагання проходили в угорському місті Сегед. Вінничанин у чоловічій двійці разом з Олегом Кухариком, з Миколаївщини, бронзову медаль здобув на дистанції 500 м.

Загалом, веслувальники збірної України вибороли 10 медалей: 2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових. Із набраними заліковими 685 очками країна посіла друге місце у Кубку нації. Першість отримала Угорщина — 1043 очки.

Дмитро Даниленко веслуванням займається девʼять років. У складі збірної команди України він виступає під керівництвом старшого тренера Миколи Кремера. У 2019 році спортсмен завоював дві золоті медалі на Чемпіонаті України в індивідуальній дисципліні К-1 на дистанції двісті метрів та у командному запливі К-4 на дистанції п’ятсот метрів.

2020 Дмитро Даниленко став срібним призером Кубку світу з веслування на байдарках і каное. У вересні його визнали кращим спортсменом місяця.