На Сумщині зіграли перші футбольні кубкові матчі

На Сумщині зіграли перші футбольні кубкові матчі Фото: ФК "Альянс"

Матчі попереднього етапу кубку Сумської області з футболу зіграли на полях області. Футбольний клуб "Дружба" та "Дружба" з Соснівки в основний час матчу розписали мирову – 1:1 – а у серії пенальті перемогу і путівку до чвертьфіналу виборола команда з Соснівки (4:3).

З рахунком 3:0 на користь господарів поля завершився матч "Велетень" (Глухів) – "Альянс-2" (Липова Долина).

Долі путівки у чвертьфінал у серії пенальті вирішували у Краснопіллі місцевий "Явір" та білопільський "Аграрник-Авангард". Після без гольового основного часу матчу у серії одинадцяти метрових перемогу святкували футболісти з Краснопілля(4:2).

У Глухові "Велетень-2" приймав футбольний клуб "Кролевець" і поступився супернику з рахунком 0:1.

У чвертьфінал також вийшли футбольний клуб "Нафтовик" з Охтирки, "Колос" з Северинівки, "Колос" з Шостки та "Україна" з Токарів.