Зеленський обговорив ринок землі з депутатами в Раді

Зеленський обговорив ринок землі з депутатами в Раді

Зеленський обговорив ринок землі з депутатами в Раді

Президент Володимир Зеленський разом із народними депутатами від фракції Слуга народу зранку 6 лютого обговорили питання законопроєкту про ринок землі та справу щодо прослуховування кабінету прем'єр-міністра.

"Ми не домовляємося з президентом, ми обговорюємо з президентом актуальні питання. Ми ще раз пройшлися по всіх зауваження, які були до закону про землю, і фракція підтримала, звичайно, голосування за цей надважливий для нашої країни закон", — цитує Укрінформ заяву народного депутата від Слуги народу Микити Потураєва, зроблену в кулуарах Верхновної Ради.

Він додав, що, крім земельної реформи, депутати з президентом також обговорили ситуацію з розслідуванням справи про незаконне прослуховування Кабінету міністрів України.

Що відомо:

  • На початку вересня 2019 року Зеленський доручив уряду підготувати, а парламенту ухвалити до 1 грудня законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення.
  • 13 листопада 2019 р. Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон про ринок землі, яким передбачено зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та дозвіл іноземцям її купувати.
  • Прийняття цього рішення супроводжувалося протестами з перекриттям доріг в областях, кількаденними акціями під ВР та сварками у сесійній залі.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що питання зняття мораторію на продаж землі має бути винесено на всеукраїнський референдум.
  • Поліція Києва спільно з військовими Нацгвардії, ДСНС, кінологами і вибухотехніками посилила охорону в центрі столиці через проведення низки масових акцій проти занопроєкту про ринок землі, за який 6 лютого вдруге голосуватиме Верховна Рада.
  • Перед засіданням під Радою та Офісом президента 6 лютого почали збиратися мітингуючі.
На початок