Харківська скелелазка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи

Харківська скелелазка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи Харківська облдержадміністрація

Харківська скелелазка Ксенія Захарова завоювала бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті Європи.

Змагання тривали з 1 по 5 травня у російській Пермі. Захарова здобула бронзову медаль у багатоборстві, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту.

Усього участь в чемпіонаті взяли 300 спортсменів з 19 країн. Медалі розігрували серед юнаків та дівчат 14-15 років та 16-17 років, а також серед юніорів 18-19 років.

"Змагання пройшли в трьох дисциплінах: болдерингрізновид скелелазіння на невисоких скельних утвореннях або штучних стендах без страхування, швидкість і складність, а також були нагороджені найсильніші спортсмени в багатоборстві. Вони були визначені за виступами в окремих дисциплінах без проведення фіналів", — сказано у повідомленні.

За результатами змагань харків’янка Ксенія Захарова посіла третє місце в наймолодшій групі 14-15 років. Друге місце зайняла українка Анастасія Кобець з Краматорську, чемпіонкою стала спортсменка зі Словенії.

Загалом українські скелелази завоювали на цьому чемпіонаті дві срібні та дві бронзові медалі.