Директор "Харківських тепломереж" прокоментував затримання підлеглого на хабарі

Директор "Харківських тепломереж" прокоментував затримання підлеглого на хабарі

Директор "Харківських тепломереж" прокоментував затримання підлеглого на хабарі
Владислав Абдула/Facebook

Керівник комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Сергій Андрєєв знає про слідчі дії, що проходили на підприємстві, і просить не поспішати із висновками до завершення розслідування.

Про це він сказав Суспільному перед початком засідання виконкому Харківської міськради 5 лютого.

За словами Андрєєва, слідчі дії щодо працівника "ХТМ" — зі слів директора КП, це інженер, до повноважень якого входить проєктування об'єктів теплопостачання, — відбувалися ввечері 4 лютого.

Як давно ця людина працює, Андрєєв відповісти не зміг.

"Позиція дуже проста: якщо це дійсно мало місце, корупційні дії, то винні мають сидіти. Я двома руками за те, щоб людей недобросовісних, які беруть з людей за щось гроші — я навіть не зовсім розумію поки, тому що, це ж не перевірена інформація — кажуть, що за отримання дозволу на встановлення автономного опалення просив гроші. За посадовими обов'язками ця людина не відповідає за автономне опалення і не може зробити те, про що говориться. Думаю, що трохи пізніше проясниться", — сказав Андрєєв.

Директор КП зазначив, що відключення від централізованого опалення відбувається відповідно до закону.

"Якщо ми і беремо гроші, то беремо офіційно сплату за видачу технічних умов. Коли у будинку є центральне опалення, і якась квартира відключається від центрального опалення, то потрібно, щоб усі інші залишилися з теплом. Інакше один відключиться і угробить опалення у всьому будинку. Коли вони приходять до нас із документами на відключення, ми їм кажемо: маєте зробити таке, таке і таке, щоб увесь дім залишився з теплом. Ось що роблять "Теплові мережі". За що там гроші брали? Не відповім", — сказав Андрєєв.

"Я ще не впевнений в тому, що це було. Давайте дочекаємося... Щоб такого не було? Проведемо якісь реорганізації, бесіди з людьми. Давно такого не було", — додав він.

Як відомо:

  • Управління СБУ, прокуратура Харківської області і поліція повідомили про затримання на хабарі 4 лютого провідного інженера КП "Харківські теплові мережі". Підозрюють, що він вимагав від харків'янина 55 тисяч гривень за відключення від централізованого опалення. Затримання відбувалося після передачі частини хабара у розмірі 20 тисяч гривень у службовому кабінеті.
На початок