Житомирське "Полісся" здобуло другу поспіль перемогу у Чемпіонаті України з футболу Суспільне Житомир

29 квітня у Житомирі футбольний клуб "Полісся" з рахунком 1:0 виграв у луцької команди "Волинь" – це друга поспіль перемога житомирського "Полісся" в Першій лізі Чемпіонату України з футболу.

Про це Суспільному розповів тренер ФК "Полісся" Сергій Шищенко.

Гравці ФК "Волинь" до цього матчу посідали п'яте місце в турнірній таблиці, "Полісся" – десяте. Помилка гостей у захисті дозволила житомирянам відкрити рахунок на початку зустрічі – гол забив Станіслав Коваль.

Житомирське "Полісся" здобуло другу поспіль перемогу у Чемпіонаті України з футболуСуспільне Житомир

У відповідь гості створили кілька небезпечних атак на ворота житомирян. У середині першого тайму наступ волинян посилився. "Полісся" відповідало гострими контратаками, але до завершення першої половини гри рахунок не змінився.

На початку другого тайму "Полісся" створило небезпечний момент біля воріт "Волині", але забити другий гол не вдалося. На 64-тій хвилині за грубу гру був вилучений з поля житомирян Денис Галєнков.

"Коли ми залишилися вдесятьох, треба було грати більше на контратаках, а також дисципліновано, що ми і робили", – розповів головний тренер "Полісся" Сергій Шищенко.

Сергій Шищенко

Далі гра проходила з перевагою "Волині". На останніх хвилинах у гостей була можливість зрівняти рахунок, але все ж "Полісся" перемогло з рахунком 1:0

"Я б не сказав, що вони сильніші нас. У них високі гравці, вся гра проходить через боротьбу, а ми грали низом, тримали контроль. Нормальна гра, мені сподобалося", – розповів гравець "Полісся" Станіслав Коваль.

Станіслав Коваль

Головний тренер ФК "Волинь" Василь Сачко каже, що його команда програла, оскільки не змогла під визначити лідера.

Василь Сачко

"Не знайшлося лідера, який взяв би гру на себе, пробив, заніс би м'яч у ворота. Хто не може, не розуміє – йому, мабуть, потрібно закінчувати з футболом, тому що так не можна", – розповів Василь Сачко.

Автор: Леонід Харшан

Оператор: Сергій Кобилянський