Роботи трьох вчителів Сумщини стали "Кращими STEM-публікаціями – 2020" на Всеукраїнському заході

Роботи трьох вчителів Сумщини стали "Кращими STEM-публікаціями – 2020" на Всеукраїнському заході

Роботи трьох вчителів Сумщини стали "Кращими STEM-публікаціями – 2020" на Всеукраїнському заході Суспільне Суми

Роботи трьох вчителів Сумщини ввійшли до кращих на Всеукраїнському заході. Їх здобутки, як і понад 40-ка інших, відзначили, як "Краща STEMSTEM – це підхід до освітнього процесу, відповідно до якого нові знання про наукові явища учні мають отримувати максимально просто та доступно.-публікація – 2020". Про що писали та що досліджували – далі у матеріалі.

Маргарита Півень працює у Сумській школі № 21. Вчителює вона 20 років. Вчителька брала участь у всеукраїнському заході "STEM-публікацій" два роки поспіль. Й обидва рази її роботи ставали призерами.

"Мені б хотілося зруйнувати стереотипи. STEM – освіта має природничо-математичний напрямок, а я саме на прикладі суспільно-гуманітарних дисциплін довела, що STEM – освіту можна реалізувати й на уроках історії. Це активне навчання. Складовою контекстного навчання є контекстні задачі. Саме їх я створюю на своїх уроках. Тобто, виходячи з уроку дитина має не лише теоретичні, а саме має практичні вміння та навички, а це те, що і вимагає сучасна школа", – розповідає вчителька Маргарита Півень.

Роботи трьох вчителів Сумщини стали "Кращими STEM-публікаціями – 2020" на Всеукраїнському заходіСуспільне Суми

Маргарита Півень

Маргарита говорить, що свого часу її наставницею була ще одна учасниця цього заходу.

"Сударєва Галина Федорівна. Саме вона запалила в мені вогник до інновації, до інтерактиву, до всього нового, вона була моїм науковим керівником", – розповідає вчителька.

Третя призерка – вчителька із Білопільської школи № 2. Вона у своїй публікації розробила зошит для курсу природничі науки.

"Я брала вперше участь у цьому конкурсі та швидше за все моя історія – прозаїчна, ніж поетична. Я почала розробляти ці зошити, оскільки не було ані посібників, ані підручників, а вчителю потрібно було допомогти. Для мене все одно найбільший плюс у всьому цьому, якщо це дійсно допоможе вчителю", – розповідає вчителька з Білопілля Олена Євтушенко.

Наукові роботи учасників увійшли до збірника матеріалів Всеукраїнського заходу "Краща STEM-публікація".

За словами старшої наукової співробітниці відділу STEM-освіти Світлани Горбенко, методичні розробки призерів опублікують у науково-педагогічних журналах видавництва "Шкільний світ".

Авторка – Юлія Ніколаєва

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди