2 травня в Одесі обмежать рух транспорту. Чому та на яких вулицях

2 травня в Одесі обмежать рух транспорту. Чому та на яких вулицях

2 травня в Одесі обмежать рух транспорту. Чому та на яких вулицях Суспільне Одеса

На річницю подій 2 травня в Одесі можуть обмежити рух транспорту центральними вулицями міста. Крім того планують тимчасово змінити схему руху 15 автобусних маршрутів, повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

У міськраді попередили, що 2 травня можуть обмежити рух автівок центром міста "у разі необхідності". Це стосується таких вулиць:

 • вул. Середньофонтанська (від вул. Пироговська до Італійського бульвару);
 • Італійський бульвар (від вул. Середньофонтанська до вул. Канатна);
 • вул. Канатна (від Італійського бульвару до вул. Пироговська);
 • вул. Пироговська (від вул. Канатна до вул. Середньофонтанська);
 • вул. Преображенська (від вул. Буніна до вул. Дерибасівська);
 • Соборна площа (від вул. Преображенська до вул. Садова);
 • вул. Садова (від Соборної площі до вул. Преображенська).

Крім того планують тимчасово змінити схему руху громадського транспорту. Зокрема автобусних маршрутів №120, №190, №185, №175, №145, №146, №208, №242, №127, №121, №203, №210, №220а, №221 та №111.

 • № 120 та №190: у напрямку до залізничного вокзалу – від вул. Гімназична на вул. Пантелеймонівська до вул. Пантелеймонівська, 60 (кінцева зупинка); у напрямку до Пересипського мосту – від вул. Пантелеймонівська на вул. Пушкінська, вул. М. Арнаутська і далі за маршрутами.
 • № 185: у напрямку до Соборної площі – від Італійського бульвару на вул. Канатна, вул. Пантелеймонівська і далі за маршрутом; у напрямку до Меморіалу 441-ї батареї – від вул. Спиридонівська на пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом; у напрямку до Меморіалу 441-ї батареї – від вул. М. Арнаутська на вул. Рішельєвська, вул. Водопровідна, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанська, вул. Семінарська, просп. Шевченка і далі за маршрутом.
 • № 175: у напрямку до Соборної площі – від Італійського бульвару на вул. Канатна, вул. Пантелеймонівська, вул. Пушкінська і далі за маршрутом; у напрямку до Меморіалу 441-ї батареї – від вул. Спиридонівська на пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом; у напрямку до Меморіалу 441-ї батареї – від вул. Середньофонтанська на вул. Семінарська, вул. Канатна і далі за маршрутом.
 • № 145: у напрямку руху до ж/м "Райдужний" – від вул. Пастера на вул. Кінна, вул. Новосельського, вул. Спиридонівська, пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом.
 • № 146: у напрямку до ТЦ "Метро" – від вул. Пастера на вул. Кінна, вул. Новосельського, вул. Спиридонівська, пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом; у напрямку до ТЦ "Метро" – від вул. Канатна на вул. Пантелеймонівська, Привокзальну площу, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанська, вул. Семінарська, просп. Шевченка і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Затонського – від вул. Жуковського на пл. Тираспольська, вул. Ніжинська, вул. Торгова, вул. Софіївська і далі за маршрутом.
 • № 208: у напрямку до вул. Боровського – від Італійського бульвару на вул. Канатна, вул. Пантелеймонівська, вул. Пушкінська і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Шишкіна – від вул. Середньофонтанська на вул. Семінарська, просп. Шевченка і далі за маршрутом.
 • № 242: у напрямку до вул. Суднобудівна – від вул. Пастера на вул. Ольгіївська, вул. Новосельського, вул. Спиридонівська, пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Суднобудівна – від вул. Середньофонтанська на вул. Семінарська, просп. Шевченка і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Паустовського – від вул. Жуковського на пл. Тираспольська, вул. Ніжинська, вул. Торгова, вул. Софіївська і далі за маршрутом.
 • № 127: у напрямку до вул. Пастера – від Італійського бульвару на вул. Канатна, вул. Пантелеймонівська і далі за маршрутом; у напрямку до Меморіалу 441-ї батареї – від вул. Середньофонтанська на вул. Семінарська, вул. Канатна і далі за маршрутом.
 • № 121: у напрямку до ТЦ "Метро" – від вул. Пастера на вул. Кінна, вул. Новосельського, вул. Тираспольська, пл. Тираспольська, вул. Преображенська і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Сахарова – від вул. Преображенська на пл. Тираспольська, вул. Ніжинська, вул. Торгова, вул. Софіївська і далі за маршрутом.
 • № 203: у напрямку до Цементного заводу – від вул. Ніжинська на вул. Дворянська, вул. Садова і далі за маршрутом; у напрямку до парку ім. Т.Г. Шевченка – від вул. Пастера на вул. Кінна, вул. Новосельського, вул. Троїцька і далі за маршрутом.
 • № 210: у напрямку до Пересипських мостів – від Італійського бульвару на вул. Канатна, вул. В. Арнаутська, вул. Пушкінська і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Левітана – від вул. Середньофонтанська на вул. Семінарська, просп. Шевченка і далі за маршрутом.
 • № 220а: у напрямку до Рибпорту – від вул. Преображенська на вул. Софіївська, вул. Торгова, вул. Пастера, вул. Дворянська, вул. Ніжинська, вул. Спиридонівська, пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом.
 • № 221: у напрямку до Нового ринку – від пров. Маяковського на вул. Єлісаветинська, вул. Кінна, вул. Новосельського, вул. Торгова і далі за маршрутом; у напрямку до Червоного хутора – від вул. Л. Толстого на вул. Ніжинська, вул. Спиридонівська, пл. Віри Холодної, вул. Буніна і далі за маршрутом.
 • № 111: у напрямку до ринку "Привоз" – від вул. Пастера на вул. Дворянська, вул. Ніжинська, пл. Тираспольська, вул. Преображенська і далі за маршрутом.

Також заборонять зупинку "Кулікове поле" для тролейбусних маршрутів № 5, №7, №10 та №11 на Італійському бульварі у напрямку руху до залізничного вокзалу. Крім того зупинку "Кулікове поле" заборонять для тролейбуса №9 на вулиці Канатна у напрямку руху до проспекту Шевченка. А трамваю №12 заборонять зупинку "вул. Грецька" на вулиці Преображенська у прямому та зворотному напрямку.

У пресслужбі також зазначили, що кінцеві зупинки автобусних маршрутів № 120 та №190 будуть за адресою: вул. Пантелеймонівська, 60, а автобусних маршрутів № 175 та №185 –на вул. Спиридонівська, біля будинку № 1/3.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди