4 трильйони на соцвиплати. Байден планує радикально збільшити фінансування соціальних програм

4 трильйони на соцвиплати. Байден планує радикально збільшити фінансування соціальних програм

4 трильйони на соцвиплати. Байден планує радикально збільшити фінансування соціальних програм AP

Президент США Джозеф Байден підготував проєкт бюджетної реформи в США, яка має підняти податки для багатих та рекордно розширити програми соцвиплат.

Про це повідомляє ВВС.

План реформи дохідної та видаткової частин бюджету США буде представлено на розгляд Конгресу США під час традиційного виступу президента Байдена перед обома палатами 29 квітня з нагоди ста днів перебування по посаді.

Серед пропозицій президента – план "Американська сім'я", з бюджетом у 1,8 трильйона доларів, який має на меті забезпечити безкоштовну дошкільну освіту для американських дітей у віці від трьох до чотирьох років, оплачувану відпустку для догляду за дітьми та безкоштовну освіту у комунальних коледжах.

План також продовжить до 2025 року програму "дитячого податку", яка була розширена під час пандемії пропонує щомісячні виплати батькам з низькими доходами в обсязі близько 300 доларів на дитину. Крім того, демократи сподіваються встановити ці виплати як постійну державну програму.

Дана програма буде фінансуватися за рахунок подвоєння ставки податку на прибуток понад 1 мільйон доларів до 39,6% та підвищення верхнього рівня податку на прибуток для домогосподарств, що заробляють більше 400 тисяч доларів до того ж рівня.

Президент Байден також подасть на розгляд Конгресу План "Американські роботи" на 2,3 трильйона доларів, яким Білий дім планує інвестувати в громадський транспорт, залізничний транспорт, аеропорти, водопроводи, високошвидкісний широкосмуговий доступ до інтернету, дороги та мости, лікарні для ветеранів, центри догляду за дітьми та боротьбу з расовими проблемами. План також передбачає переорієнтування економіки США на електромобілі, які сьогодні складають менш як 2% автомобілів в США, та "зелену" енергетику.

Дана програма фінансуватиметься шляхом підвищення ставки корпоративного податку з 21% до 28% та зростання інших податків на транснаціональні корпорації.

Що відомо

  • Палата представників Сполучених Штатів Америки схвалила законопроєкт президента Джозефа Байдена щодо допомоги американцям від COVID-19 на суму 1,9 трильйона доларів.
  • У січні президент США Джозеф Байден закликав Конгрес якнайшвидше затвердити пакет допомоги американській економіці.
  • Раніше обраний президент США Джозеф Байден оприлюднив план стимулювання економіки США на 1,9 трильйон доларів.
  • Сенат конгресу США 6 березня затвердив план допомоги національній економіці, яка постраждала від пандемії коронавірусу, на суму 1,9 трильйонів доларів. Цей план був запропонований президентом США Джозефом Байденом.
  • Президент США Джозеф Байден заявив, що країна має вдвічі скоротити кількість парникових викидів в атмосферу до 2030 року.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди