"Черкаси можуть залишитися без гарячого водоспостачання": Карась

"Черкаси можуть залишитися без гарячого водоспостачання": Карась

Із першого травня Черкаси можуть залишитися без централізованого гарячого водопостачання. Про це під час сесії міськради повідомив депутат, очільник КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась.

За його словами, першого травня закінчується дія ПСО "Нафтогазу" для тепловиків. Тому компанія розіслала листи, в яких виклала нові умови укладання договорів на постачання природного газу з підприємствами-теплопостачальниками.

Таких умов дві:

перша і основна – погашення існуючої заборгованості від населення. Борги черкащан, за словами депутата, на 27 квітня сягнули понад 200 мільйонів гривень;

друга умова – стовідсоткова передоплата.

Якщо з останнім пунктом підприємство справитися може, то з поверненням боргів усе складніше, додав Карась.

"За газ платить кожен споживач. Всі платежі зараховуються на спеціальний рахунок у банку, звідки безпосередньо сплачується борг", – пояснив він.

Також він зауважив, що не може підписати запрпоновані "Нафтогазом" договори реструктуризації, тому що до суми боргу нараховуються ще штрафи та пеня. Такі умови він називає неприйнятними.

У зверненні, яке підтримав депутатський корпус, Кабмін просять залишити стару схему спрівпраці, аби місто не залишилося без централізованого гарячого водопостачання.

Читайте також

На початок